Gresa humb durimin me Andin: Të lutem, vazhdo (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa dhe Andi sot kanë pasur edhe për një përplasje.

Gresa i tha Andit që të ndalej dhe të mos vazhdojë të flasë më shumë, pasi dëshironte të dëgjonte Brunon derisa ishte duke i treguar diçka.

Në ato momente, Andi ishte duke i pastruar enët në kuzhinë, e Gresa ishte e ulur në tavolinë me Brunon, Vedatin dhe Artanin.

“Ndalu se dua ta dëgjoj Brunon, të lutem, vazhdo pra. Mos u ndal”, ka thënë Gresa.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/gresa-humb-durimin-me-andin-te-lutem-vazhdo-video3/