Gresa dhe Bruno thyejnë vazon gjatë realizimit të sfidës së energjisë (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Vëllai i Madh” ka prezantuar sonte sfidën e re të energjisë, derisa banorët e Big Brother VIP Kosova, duhet t’i tërheqin vazot me anë të shkopinjve nga pika A deri në pikën B duke kaluar mbi pengesa.

Kësisoj, të ndarë nga dy, edhe Bruno e Gresa e provuan fatin e tyre, veç se nuk rezultoi aq pozitiv, pasi që në një prej momenteve, atyre iu ka rrëshqitur shkopi dhe vazoja ka rënë në dysheme.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/gresa-dhe-bruno-thyejne-vazon-gjate-realizimit-te-sfides-se-energjise-video/