Getinjo me shaka e ironizon Xhulin, i thotë se “i ka bërë të fala Isa Boletini” (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ditë më parë, konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli ishte bërë virale me një deklaratë të saj, derisa pati thënë se “babai i vet kishte qenë në të njëjtën klasë me Azem Galicën”.

E deklarata në fjalë duket të mos i ketë ikur as ish konkurrentit të BBVK-së, rep artistit Getinjo, i cili e ka përdorur të njëjtën situatë për ta ngacmuar me shaka Xhulin.

“Të ka bërë të fala Isa Boletini”, i ka thënë pos tjerash, duke qeshur Getinjo-Xhulit.

Por, për ta parë reagimin e Xhulit, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/getinjo-me-shaka-e-ironizon-xhulin-i-thote-se-i-ka-bere-te-fala-isa-boletini-video/