Ganja: Shumë e lumtur jam që kam ardhur përsëri në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ganja pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova ka biseduar me Julianën për ndjenjat që i ka përjetuar.

Këngëtarja tha se është shumë e lumtur që mund të qëndrojë sërish për një ditë me disa prej banorëve.

“Shumë e lumtur jam që kam ardhur përsëri në Big Brother VIP Kosova”, ka thënë Ganja.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/ganja-shume-e-lumtur-jam-qe-kam-ardhur-perseri-ne-big-brother-vip-kosova-video5/