“Frikë Stresin e ke ti e Artani”, i thotë Mbresa, Andit (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Andi dhe Mbresa kanë debatuar sot për një kohë të gjatë me njëri-tjetrin.

Ata i përmendën deklaratat e tyre që kanë thënë për banorët e tjerë të shtëpisë gjatë ditëve të kaluara.

Mbresa i tha se Andi frikësohet nga loja e Stresit dhe Artanit, dhe jo ajo.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/frike-stresin-e-ke-ti-e-artani-i-thote-mbresa-andit-video/