Fisi ka një pyetje për Vedatin në lidhje me Stupcat (VIDEO)

2023-03-13

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë një diskutimi në oborrin e shtëpisë, ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Fis Juniku, ka pasur një pyetje për Vedat Bajramin.

Biseda kishte të bënte me Stupcat, dhe ndarjen e tyre.

Ndiqni videon për të kuptuar më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/fisi-ka-nje-pyetje-per-vedatin-ne-lidhje-me-stupcat-video/