Fisi drejtuar Xhulit: Më ndërrove me Atdheun për një ditë e gjysmë (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë natës së sotme të spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, prezent në skenën gjigante janë edhe disa prej ish banorëve, përfshirë Fisi Junikun, i cili të premten e kaluar u eliminua nga shtëpia.

Kësisoj, Fisi njihej për afërsinë e tij me Xhulin, dhe një kontakt me të nuk mungoi as sonte.

“Xhuli a po më dëgjon. Më ndërrove me Atdheun për një ditë e gjysmë”, i ka thënë Fisi, Xhulit, derisa kjo e fundit ia ka kthyer duke thënë “më mungon”.

Një porosi për Fisin e kishte edhe Arta. Por, që ta kuptoni se çfarë i tha aktorja atij, shikojeni videon në linkun e mëposhtëm.

Source:
https://klankosova.tv/fisi-drejtuar-xhulit-me-nderrove-me-atdheun-per-nje-dite-e-gjysme-video/