Finalistët krijojnë dyshekët e “Comodita Home”, mbi ta vendosin nënshkrimet e tyre (VIDEO)

2023-03-11

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë ditës së sotme, kompania e famshme internacionale “Comodita Home” ka organizuar një aktivitet për finalistët e Big Brother VIP Kosova.

Kësisoj, konkurrentët me ndihmën e menaxherëve të prodhimit të “Comodita Home” kanë krijuar dyshekë hibrid që njëherësh janë dyshekët më të shitur në treg.

Pos kësaj, ata po ashtu i kanë nënshkruar dyshekët e krijuar, por për më shumë detaje, ndiqni videot në linqet e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/finalistet-krijojne-dysheket-e-comodita-home-mbi-ta-vendosin-nenshkrimet-e-tyre-video/