“Është dorëzuar”, momente të përplasjes së Artanit me Stresin dhe Julianën (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Gjatë javës së kaluar, Stresi dhe Artani kanë debatuar me njëri-tjetrin vazhdimisht.

Artani i tha reperit se ai është dorëzuar sa i përket lojës brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ndërsa, Stresi tha se Artani dëshiron që të debatojë me të për të dalë në Prime.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/eshte-dorezuar-momente-te-perplasjes-se-artanit-me-stresin-dhe-julianen-video/