Episodi i fundit i “serialit” Andi dhe Gresa (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë natës së sotme të spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material interesant kushtuar Andit dhe Gresës, e që Vokshi e Hamiti e quajtën “serial”.

Kësisoj, dyshja janë parë në momente të ndryshme, sa të ëmbla, aq edhe sensitive në situata të ndryshme gjatë javës.

Për më shumë detaje, ndiqni videon e episodit të fundit të “serialit” Andi dhe Gresa, në linkun e mëposhtëm.

Source:
https://klankosova.tv/episodi-i-fundit-i-serialit-andi-dhe-gresa-video/