Emocionohet Arta, befasohet nga mbesat (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Si çdo Prime, edhe sonte ka pasur shumë momente të bukura e befasi.

Këtë herë, ajo që është befasuar është Arta, përcjell Klankosova.tv.

Ajo është befasuar nga mbesat e saj, moment i cili e ka emocionuar shumë banoren.

Arta është përqafuar me mbesat dhe ka bërë disa biseda të shkurtëra.

Source:
https://klankosova.tv/emocionohet-arta-befasohet-nga-mbesat-video/