Emocionohet Andi, e merr lajmin për operimin e nënës (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Sot nëna e banorit të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Andit, iu është nënshtruar një operimi.

Ky operim ka rezultuar me sukses dhe ajo është në gjendje të mirë shëndetësore, ky lajm e emocionoi Andin.

Po ashtu, ajo e ka përshëndetur Andin dhe me një fotografi pas operimit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/emocionohet-andi-e-merr-lajmin-per-operimin-e-nenes-video/