Edoni zbulon se do të martohet me Lisën, Juliana gëzohet tej mase (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova për të qëndruar për një ditë, Edoni i ka treguar Julianës për disa vendimet që i ka marrë për jetën e tij.

Ai u shpreh se ka vendosur të martohet me të dashurën e tij, Lisën.

Kjo gjë e gëzoi pa masë Julianën, e cila menjëherë e uroi dhe e përqafoi.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/edoni-zbulon-se-do-te-martohet-me-lisen-juliana-gezohet-tej-mase-video/