“Ec bre shko ushtro aty”, i thotë Mbresa, Brunos (VIDEO)

2023-03-09

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno sot gjatë ditës ka bërë shaka me Mbresën.

Në një moment ajo gjë atë e pengoi dhe i tha Brunos: “Ec shko bo ushtrime aty”.

Pas kësaj, Bruno nuk tha gjë filloi vetëm të qeshte.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/ec-bre-shko-ushtro-aty-i-thote-mbresa-brunos-video/