Dy javë nga finalja, banorët surprizohen nga Mondo Caffe (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët janë surprizuar sot nga Mondo Caffe.

Që nga sot e deri në finale, ata do të hanë ëmbël falë këtij biznesi.

Zarfin me lajmin e mirë e lexoi Artani.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/dy-jave-nga-finalja-banoret-surprizohen-nga-mondo-caffe-video/