“Duhesh me pranu faktin që ndryshojnë votimet”, përplasen Stresi dhe Juliana (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi dhe Juliana sërish kanë debatuar për shkakun që Vedati doli si më i preferuari i publikut të premten.

Stresi, për këtë çështje i tha Julianës se qëndrimet dhe preferencat e publikut ndryshojnë.

“Duhesh me e pranosh faktin se njerëzit ndryshojnë dhe ndryshojnë votimet. Duhet të ndalesh dhe të mendosh se mos ke gabuar dikund. E meriton edhe dikush tjetër të jetë i pari”, tha Stresi.

Ndërsa, Juliana ia ktheu se të gjithë do të duhej t’ia mbanin anën asaj dhe jo Vedatit.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/duhesh-me-pranu-faktin-qe-ndryshojne-votimet-perplasen-stresi-dhe-juliana-video/