Diçka shpesh e ndaloi Artanin të fliste, aktori i rrëfehet Artës (VIDEO)

2023-03-13

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Artani gjatë ditës së sotme është rrëfyer tek Arta për çështje të shumta.

Ai ka treguar se brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova në shumë situata nuk zgjedhur të flasë.

“Për një moment thosha prit mendohu edhe pak dhe e ndryshoja në sekond”, ka thënë Artani

Ndërsa, Arta është pajtuar se kjo gjë është e mirë në aspektin e jetës.

“Krejt mjeshtëria njerëzore është me u ndalë kur duhet në jetë”, ka thënë Arta.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/dicka-shpesh-e-ndaloi-artanin-te-fliste-aktori-i-rrefehet-artes-video/