Debate e përplasje të shumta në darkën e të nominuarve (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother VIP Kosova

Xhuliana, Stresi, Mbresa, Vedati, Melisa dhe Artani kanë qenë të nominuarit e kësaj jave.

E si çdo javë, edhe këtë është zhvilluar darka e të nominuarve.

Në këtë darkë ka pasur debate e përplasje të shumta.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/debate-e-perplasje-te-shumta-ne-darken-e-te-nominuarve-video/