Debat mes banorëve, Vedati thotë se Xhuli e gjykoi për luftën (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother Vip Kosova Banoret

Darka e të nominuarve ka bërë që banorët të debatojnë në orët e vona të natës së mbrëmshme.

Temë diskutimi ishte lufta, për të cilën Vedati tha se u gjykua shpesh nga Xhuli. Kjo e fundit nuk e pranoi.

Ndiqni videon për të dëgjuar debatin e plotë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/debat-mes-banoreve-vedati-thote-se-xhuli-e-gjykoi-per-luften-video/