“Çka ki o zotni”, përplaset Mbresa me Andin dhe Gresën (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Spektakli i sotëm Prime i Big Brother VIP Kosova po vazhdon të mbajë audiencën pranë ekraneve, teksa debatet po dominojnë.

Një video material tjetër, i përmbledhur nga momentet e tensionuara gjatë javës, në mes të “trekëndëshit”, Andi, Gresa dhe Mbresa.

Por, për t’i parë më në detaje, debatet në mes treshes së lartcekur, shikojeni videon në linkun e mëposhtëm.

Source:
https://klankosova.tv/cka-ki-o-zotni-perplaset-mbresa-me-andin-dhe-gresen-video/