Cili nga banorët këtu iu “ruhet” sepse thellë thellë mendoni që ua ka frikën? Përgjigjen banorët e nominuar (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Një nga pyetjet më pikante drejtuar banorëve të nominuar, të cilët sonte shijuan darkën e shtruar nga “Vëllai i Madh”, ishte “Cili nga banorët këtu iu ‘ruhet’ sepse thellë thellë mendoni që ua ka frikën?”.

Po aq sa pyetja, interesante ishin edhe përgjigjet e banorëve të nominuar të Big Brother VIP Kosova, përfshirë: Stresi, Fisi, Gresa, Andi, Arta dhe Mbresa.

Zbuloni përgjigjet e tyre përmes videos në linkun e mëposhtëm.

 

Source:
https://klankosova.tv/cili-nga-banoret-ketu-iu-ruhet-sepse-thelle-thelle-mendoni-qe-ua-ka-friken-pergjigjen-banoret-e-nominuar-video/