Bruno, Vedati dhe Artani këndojnë së bashku këngën “Hajredin Pasha” (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno, Artani dhe Vedati sonte kanë kënduar derisa ishin në oborrin e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ata e kënduan bashkë këngën e “Hajredin Pashës”.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/bruno-vedati-dhe-artani-kendojne-se-bashku-kengen-hajredin-pasha-video/