Bruno: Nuk kam asnjë ekip këtu brenda me askënd e as me Stresin (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Mbresa, në mendimin e saj se pse Bruno duhet të largohet nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova, e akuzoi atë se ai ka dëshiruar që të ketë grupe.

Këtë gjë ia mohoi Bruno, duke i thënë: “Nuk kam asnjë ekip këtu brenda me askënd e as me Stresin”.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/bruno-nuk-kam-asnje-ekip-ketu-brenda-me-askend-e-as-me-stresin-video/