Bruno ka një hall të cilin e shpalosi me Artanin (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno ka pasur një hall të cilin e ka shpalosur me Artanin.

Këngëtari nga Shqipëria tha se brenda shtëpisë problemi më i madh është që banorët nuk lënë njëri-tjetrin të flasin.

Ndiqni diskutimin e plotë mes tyre në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/bruno-ka-nje-hall-te-cilin-e-shpalosi-me-artanin-video/