Bruno e quan Xhulin “bishë” dhe “legjenda”, ky është reagimi i saj (VIDEO)

2023-03-02

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno e ka quajtur sot Xhulin “bishë” dhe “legjenda”.

Në një moment, Xhuli e keqkuptoi artistin nga Shqipëria pasi fillimisht mendoi se ai e quajti “legene”.

“Ç’punë kam unë me legenat, legenat janë në banjo, po them legjendë”, tha këngëtari.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/bruno-e-quan-xhulin-bishe-dhe-legjenda-ky-eshte-reagimi-i-saj-video/