Bruno e ngacmon Gresën: Natën në gjumë thoshe ku je, o Andi im (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno sot e ka ngacmuar Gresën se derisa ishte në gjumë e kishte përmendur Andin.

“Kur ishe duke fjetur thoshe o Andi im ku je”, ka bërë shaka Bruno.

Pas kësaj, Gresa filloi të qeshte me Brunon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/bruno-e-ngacmon-gresen-naten-ne-gjume-thoshe-ku-je-o-andi-im-video/