Bie telefoni, Gresa përgjigjet dhe fiton dhuratë (VIDEO)

2023-03-08

Screenshot 2023 03 08 233115.png

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Gresa është ftuar të flasë në telefon, pasi që i njëjti kishte rënë enkas për të.

E përmes telefonit, Gresa u informua se një dhuratë posaçërisht për të kishte arritur brenda hapësirave të shtëpisë.

Ajo e pranoi dhuratën që ishte një buqetë shumë e bukur lulesh, por që nuk u tregoi se prej kujt e ishte.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/bie-telefoni-gresa-pergjigjet-dhe-fiton-dhurate-video/