“Besoj në dashuri në shikim të parë”, Atdheu puth Xhulin, por nga larg (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu i ka thënë sot Xhulit se beson në dashuri në shikim të parë.

Këtë deklaratë nuk e besoj edhe aq Xhuli, pasi sipas saj, banori i ri ka ardhur për lojë dhe jo për të, njofton Klankosova.tv.

Duke biseduar, Atdheu puthi Xhulin, por nga larg meqë të dy ishin afër njëri-tjetrit të ulur në oborrin e shtëpisë.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme.

Source:
https://klankosova.tv/besoj-ne-dashuri-ne-shikim-te-pare-atdheu-puth-xhulin-por-nga-larg-video/