Banorët ngelin gojëhapur prej super pastrimit të shtëpisë nga kompania “Green Steam” (VIDEO)

2023-03-02

Screenshot 2023 03 02 200529.png

Shtëpia më e ndjekur e momentit në vend, ajo e Big Brother VIP Kosova është pastruar sot e tëra nga ekipi profesionist i kompanisë “Green Steam”.

Banorët janë ftuar të rrinë në pjesën e oborrit të shtëpisë, derisa kur u futën brenda dhe panë shtëpinë e pastruar në të gjitha këndet, ata thjesht kanë ngelur gojëhapur nga pastërtia që mbretëronte.

Gjithsesi, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, kurse formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/banoret-ngelin-gojehapur-prej-super-pastrimit-te-shtepise-nga-kompania-green-steam-video/