Banorët ia urojnë ditëlindjen djalit të vëllait të Vedatit, Robertit (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët e Big Brother VIP Kosova sot ia kanë uruar ditëlindjen djalit të vëllait të Vedatit, Robertit.

Ata ia uruan ditëlindjen Robertit derisa ishin duke ngrënë drekën.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/banoret-ia-urojne-ditelindjen-djalit-te-vellait-te-vedatit-robertit-video/