Banorët i pret një super darkë me ushqime tradicionale nga “Resort Planet” në Gjilan (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother VIP Kosova

Konkurrentët finalistë të Big Brother VIP Kosova e kanë mbyllur natën gjysmëfinale si mos më miri, derisa për ta në oborrin e shtëpisë është shtruar një super darke e përgatitur nga “Resort Planet”.

Restoranti që me lokacion gjendet në qytetin e Gjilanit, ka përgatitur një darkë unike për ‘nysat’, të cilën ata pritet ta shijojnë pas përfundimit të performancës së këngëtares, Loreta Kaçka – Lori.

Gjatë natës gjysmëfinale, banorët janë surprizuar shumë si dhe kanë pranuar dhurata po ashtu të shumta nga “Vëllai i Madh”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/banoret-i-pret-nje-super-darke-me-ushqime-tradicionale-nga-resort-planet-ne-gjilan-video/