Banorët flasin për fantazma natën, frikësohet Mbresa (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Finalistët e Big Brother VIP Kosova bashkë me disa nga ish-banorët e kësaj shtëpie, kanë folur gjatë orëve të vona të natës së mbrëmshme për fantazmat.

Nga kjo bisedë është frikësuar Mbresa.

Se çka tha ajo e kuptoni duke klikuar videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/banoret-flasin-per-fantazma-naten-frikesohet-mbresa-video/