Banorët diskutojnë për sfidën dhe befasinë që e patën dje nga Art Motion (VIDEO)

2023-03-09

Bruno 15.jpg

Banorët e Big Brother Vip Kosova sot kanë diskutuar për një sfidë dhe befasi që e patën dje më ndryshe se herave të tejra nga Art Motion.

Si platforma më e pasur, më atraktive dhe më ekskluzive sportive në Kosovë, Art Motion, këtë herë i sfidojë banorët me qëllimin e rezultatit të ndeshjes Paris Saint Germain dhe FC Bayern Munich, e cila njëkohësisht u mundësua të shikohet nga vet konkurrentët e BBVK-ës.

“Nysat” patën për të shkuar në dhomë të rrëfimeve dhe për të shkruar rezultatin që menduan se mund të arrihej në lojë, pas kësaj ata patën për të veshur nga një bluzë të secilit ekip që dëshirojnë.

Art Motion, iu ofron kanalet sportive: Sport 1, Sport 2, Sport 3, Sport 4, Sport 5, Sport 6 dhe 25 kanale sportive me mbi 120 kompeticione, gara, kampionate, kupa, liga e ngjarje të mbi 80 degëve sportive dhe mbi 40 llojeve të sporteve në botë ndër to dhe UEFA League e kampioneve, Europa League dhe Conference League.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/banoret-diskutojne-per-sfiden-dhe-befasine-qe-e-paten-dje-nga-art-motion-video/