Atdheu nuk u zgjua mirë sot dhe fajin e kanë banorët (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu nuk u zgjua mirë sot dhe fajin e kanë banorët.

Kështu të paktën tha vetë ai.

Teksa po fliste me Stresin, Atdheu tha se nuk e gjeti çakmakun kur u zgjua në mëngjes.

“Të papërgjegjshëm”, thotë ndër të tjera ai.

Ndiqni videon.

Source:
https://klankosova.tv/atdheu-nuk-u-zgjua-mire-sot-dhe-fajin-e-kane-banoret-video/