Atdheu, Artanit: Dukesh si Conchita (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

Himena, Xhuli dhe Ganja sonte ia kanë drejtuar flokët Artanit.

Ky proces është përcjell me shumë të qeshura, shkruan Klankosova.tv.

E Atdheu i ka thënë Artanit se me këtë pamje po duket si Conchita.

Source:
https://klankosova.tv/atdheu-artanit-dukesh-si-conchita-video/