As darka e të nominuarëve nuk kaloi pa përplasje (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Si çdo javë tjetër, edhe këtë javë është zhvilluar darka e të nominuarve.

Stresi, Fisi, Gresa, Andi, Arta dhe Mbresa kanë qenë pjesë e kësaj darke si të nominuarve, përcjell Klankosova.tv.

As kjo darkë nuk ka kaluar pa debate e përplasje mes të pranishmëve.

Për të parë këto dhe përgjigjet në shumë pyetje, ndiqni videon e mëposhtme:

Source:
https://klankosova.tv/as-darka-e-te-nominuareve-nuk-kaloi-pa-perplasje-video/