Artani thotë se “moti e ka nuhatur” Xhuli (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother Vip Kosova Banoret

Në një bisedë gjatë orëve të vona të natës, Artani i ka thënë Vedatit se “moti e ka nuhatur” Xhulin.

Aktori tha se nuk ka besuar si mund t’i ndryshojë fjalët në moment, ndërkohë ia bënte me sy.

Ndiqni bisedën e plotë mes tyre.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/artani-thote-se-moti-e-ka-nuhatur-xhuli-video/