Artani: Sot kam qenë keq, jam zgjuar i mërzitur për fëmijët (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Artani sot ka treguar se pse është zgjuar i mërzitur. Ai tha se janë duke i munguar shumë fëmijët.

“Sot kam qenë keq, jam zgjuar i mërzitur për fëmijët”, ka thënë Artani.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/artani-sot-kam-qene-keq-jam-zgjuar-i-merzitur-per-femijet-video/