Artani si Stresi: Debatet me Xhulin nuk t’i bëja asnjëherë, e kanë nxjerrë anën time që nuk do doja (VIDEO)

2023-03-09

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Artani gjatë darkës të banorëve të nominuar është përgjigjur sikur të ishte Stresi, ngase kështu kishte vendosur “Vëllai i Madh”.

“Çfarë do të ndryshoje tek vetja gjatë qëndrimit në Big Brother dhe çfarë ka ndryshuar gjatë këtyre 90 ditëve tek Stresi?”, ka qenë një nga pyetjet drejtuar atij.

“Debatet me Xhulin nuk do t’i bëja asnjëherë sepse e kanë nxjerrë anën time që nuk do doja”, ka thënë pos tjerash Artani, në rolin e Stresit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/artani-si-stresi-debatet-me-xhulin-nuk-ti-beja-asnjehere-e-kane-nxjerre-anen-time-qe-nuk-do-doja-video/