Artani rrëfen ngjarjen interesante, se si kishte dashur të blinte veturë Ferrari në SHBA (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banori i Big Brother VIP Kosova, Artani ka folur rreth një eksperience interesante të përjetuar përgjatë kohës kur ishte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Aktori ka treguar se kishte dashur që ta blejë një veturë të tipit Ferrari, pas një oferte që e kishte parë.

“E pash aty 999 dollarë për ta marrë veturën Ferrari për 24 orë dhe thashë ‘kurrë nuk e lë’. U vesha, me këmishë e gjëra dhe shkova. Iu thash ‘kam ardhur me ble Ferrari’, më thanë ‘nuk ka problem’ dhe mi treguan disa detaje të tjera”, ka treguar ai.

Por, çfarë ndodhi më pas? A ka arritur ta blejë Artani veturën në fjalë? Kuptojeni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Source:
https://klankosova.tv/artani-rrefen-ngjarjen-interesante-se-si-kishte-dashur-te-blinte-veture-ferrari-ne-shba-video/