Artani pyet Stresin: “A e din çka është ckurrjel dhe cërcall?” (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani sot ia ka bërë Stresit një pyetje pak të sikletshme.

“A e din çka është ckurrjel dhe cërcall”, pyeti aktori, reperin nga Shqipëria, njofton Klankosova.tv.

Në videon e mëposhtme mund të dëgjoni edhe se si Artani ia shpjegon artistit kuptimin e këtyre dy fjalëve, dhe më pas si shpërthejnë të qeshurat.

Source:
https://klankosova.tv/artani-pyet-stresin-a-e-din-cka-eshte-ckurrjel-dhe-cercall-video/