Artani përplaset me Xhulin: Të premten publiku do të ta tregojë rezultatin (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother VIP Kosova

Përplasjet nuk munguan as sonte në mes të banorëve. Një e tillë ndodhi edhe në mes të Artanit e Julianës.

Artani i tha Xhulit se është ajo që më së shumti ka ofenduar gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme, derisa ajo e mohoi një gjë të tillë.

Artani u shpreh se të premten asaj do të ia tregojë vendin publiku.

“Të premten publiku që e ke ofenduar do të ta tregojë vendin shumë mirë, ta japin rezultatin. Je një njeri që e ke ofenduar natë e ditë popullin shqiptar”, u shpreh Artani.

Derisa shtoi se prej tij asnjëherë nuk është dëgjuar ndonjë ofendim.

“Ti ke treguar vetëm turp, je shembulli më i keqi. Stratege për të keq”, shtoi ai.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/artani-perplaset-me-xhulin-te-premten-publiku-do-te-ta-tregoje-rezultatin-video/