Artani për miqtë e tij: I kam si vëllezër, ndajmë të mirat e të këqijat së bashku (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother VIP Kosova

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Artani është befasuar sonte në natën gjysmëfinale me një video mesazh nga miqtë e tij të ngushtë,

I pushtuar nga lotët, Artani i ka falënderuar shokët e tij për përkrahjen dhe porositë e dhëna, derisa ka zbuluar se me ta ishin edhe në të njëjtën klasë në shkollë dhe shoqëria e tyre ka zgjatur që atëherë

“Më mungojnë të gjithë, ditë dhe natë jam me ta, të mirat e të këqija i ndajmë bashkë. Si kam vetëm shok, i kam edhe si vëllezër. Përndryshe, kemi qenë edhe në klase edhe në shkollë bashkë, ka vazhduar shoqëria dhe pothuajse çdo ditë shihemi. I lumtur që i kam pranë dhe që më përkrahin”, ka thënë Artani pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/artani-per-miqte-e-tij-i-kam-si-vellezer-ndajme-te-mirat-e-te-keqijat-se-bashku-video/