Artani: Nuk mund të rri me dikë që nuk ka sens humori (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

Dy banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Artani dhe Vivien kanë biseduar së bashku.

Artani ndër të tjera i ka treguar Vivit se cilët tipa të njerëzve nuk i pëlqejnë, përcjell Klankosova.tv.

“Nuk mund të rri me dikë që nuk ka sens humori”, është shprehur Artani.

Source:
https://klankosova.tv/artani-nuk-mund-te-rri-me-dike-qe-nuk-ka-sens-humori-video/