Artani me kurorë në kokë me stilin e ri të flokëve (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

Himena, Xhuli dhe Ganja ia kanë drejtuar flokët Artanit.

E kjo situatë është përcjellur me shumë të qeshura nga banorët dhe vet Artani, përcjell Klankosova.tv.

E pas përfundimit të drejtimit të flokëve, Artani e ka prezantuar këtë stil me kurorë në kokë.

Source:
https://klankosova.tv/artani-me-kurore-ne-koke-me-stilin-e-ri-te-flokeve-video/