Artani: Kam ardhur deri këtu me forcat e mija, ardhja e Vedatit nuk ndikoi asgjë (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani e ka shprehur mendimin e tij në pyetjen e publikut se a e ka dërguar ardhja e Vedatit në finale.

Ai tha se drejt finales ka arritur me forcat e veta: “Ardhja e Vedatit nuk më ka ndihmuar, gjithsecili mendoj  që ka ardhur këtu me forcat e veta”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/artani-kam-ardhur-deri-ketu-me-forcat-e-mija-ardhja-e-vedatit-nuk-ndikoi-asgje-video/