Andi vazhdon me ankesat e tij ndaj Xhulit, e quan “tipike falso” (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë spektaklit të sotëm Prime të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material, brenda të cilit shiheshin dyshja, Andi dhe Xhuli, duke debatuar.

Ata kanë debatuar rreth gjësendeve personale, ndërsa Andi nuk ka hezituar ta quaj Xhulin “tipike fallso”.

Por, gjithsesi, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Source:
https://klankosova.tv/andi-vazhdon-me-ankesat-e-tij-ndaj-xhulit-e-quan-tipike-falso-video/