Andi përlotet teksa uron nënën në 60-vjetorin e lindjes (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother Vip Kosova Banoret

Nëna e Andit feston 60-vjetorin e lindjes.

Me këtë rast, banori i Big Brother VIP Kosova, ia ka bërë një dhuratë asaj nga shtëpia. Ai mori një bluzë mbi të cilën shkroi fjalët më të mira.

Andi poashtu përmend një operacion për të cilin i uron suksese.

“Mam urime 60 vjetorin e ditëlindjen. Suksese në operacion, je në mendjen time gjatë gjith kohës. Forca. Të dua shumë”, ka shkruar Andi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/andi-perlotet-teksa-uron-nenen-ne-60-vjetorin-e-lindjes-video/