Andi ka një mesazh për Getinjon (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi sot ka pasur një mesazh për Getinjon.

Derisa po qëndronte i vetmuar në oborrin e shtëpisë, ai iu drejtua reperit përmes kamerave dhe i tha se nuk ishte koha për të dalë nga BBVK.

“Të paktën t’i bëje 50 ditë”, i tha Andi, Getinjos, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni videon më poshtë për të kuptuar se çka tha ai më shumë.

Source:
https://klankosova.tv/andi-ka-nje-mesazh-per-getinjon-video/