Andi, Julianës: Lyp aleancë prej tjerëve, nuk je lidere (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Andi sot është përplasur me Julianën sërish.

Ai i ka thënë asaj se ajo kërkon të ketë aleanca brenda shtëpisë me banorët e tjerë të Big Brother Vip Kosova.

“Lyp aleancë prej tjerëve, nuk je liderë”, ka thënë Andi.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/andi-julianes-lyp-aleance-prej-tjereve-nuk-je-lidere-video/